Alcohol schenken tijdens een evenement

Voor het schenken van zwak alcoholhoudende drank (minder van 15% alcohol) heeft u een ontheffing nodig volgens artikel 35 van de Drank- en horecawet van de gemeente. Hier zijn kosten aan verbonden.

Bij het evenement moet op ieder moment een leidinggevende aanwezig te zijn die:

  • in het bezit is van een Verklaring Sociale Hygiëne
  • 21 jaar of ouder is
  • niet in enig opzicht van slecht levensgedrag is

Hoe vraag ik een ontheffing aan?

Klik op de knop 'Aanvraag ontheffing artikel 35 Drank en horecawet'. Doe uw aanvraag minimaal vier weken van te voren.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met team Vergunningen en Handhaving, tel 14 0115.