Contactgegevens Kern- en Wijkraden

Adressen kern- en wijkraden gemeente Terneuzen
Actueel per 28 juni 2021

organisatie contactpersoon adres postcode woonplaats telefoon e-mail wijkcoördinator
1 Dorpsraad Biervliet dhr. B. van Oosten Geuzenstraat 7 4521 CC BIERVLIET
dorpsraadbiervliet@outlook.com M. Witte
2 Stichting Dorpsbelangen Hoek dhr. K. Kuijper Ds. Raamshof 38 4542 AZ HOEK 0115-442 045 info@hoeksebelangen.nl M. Witte
3 Dorpsraad Koewacht dhr. G. de Waele Henry Dunantstraat 20 4576 DE KOEWACHT 06-11155751 camhoekman@hetnet.nl S.Strooband
4 Wijkplatform Overslag dhr. C. Coppens Dorpsstraat 13 4575 NC OVERSLAG 0115-608 626 chrisria@zeelandnet.nl S. Strooband
5 Dorpsraad Philippine dhr. B. van Doorn Kanaalpark 68 4553 ED PHILIPPINE 06-15510817 dorpsraad@in-philippine.nl M. Witte
6 Stadsraad Sas van Gent mevr. N. Sterenborg Beneluxstraat 2 4551 TM SAS VAN GENT 06-22191499 stadsraadsas@kpnplanet.nl M. Witte
7 Dorpsraad Sluiskil dhr. W. Hartman Pierssenspolderstraat 77 4541 GK SLUISKIL 06-10359881 dorpsraadsluiskil@gmail.com M. Witte
8 Belangengroep Spui dhr. B. Dieleman Spui 44 4539 PB SPUI 0115-561 128 bgspui@zeelandnet.nl N. Herwegh
9 Wijkvereniging De Straete dhr. E.M. D'Haene Zandstraat 48 4551 LH SAS VAN GENT 06-51752199 edhaene@zeelandnet.nl M. Witte
10 Dorpsraad Westdorpe dhr. P. Verhelst Singel 61 4554 CP WESTDORPE 06-19431674 dorpsraadwestdorpe@gmail.com N. Herwegh
11 Dorpsraad Zaamslag dhr. K. Houg Axelsestraat 65 4543 CE ZAAMSLAG 06-13138794 jjhoug@zeelandnet.nl S.Strooband
12 Bewonersplatform Leefbaar Zuiddorpe mw. E. van de Vijver Dorpsplein 13 4574 RD ZUIDDORPE 06-23061550 leefbaar.zuiddorpe@gmail.com S. Strooband
13 Wijkraad Binnenstad/Java J. Meijer Dr. Buizestraat 4 4531 HS TERNEUZEN 06-51785592 wijkraadbinnenstad@terneuzen.nl S.Strooband
14 Wijkraad Driewegen / Hughersluys mw. J. Naughton Driewegenstraat 13 4536 HJ TERNEUZEN 06-20073033 wijkraaddriewgn@zeelandnet.nl S. Strooband
15 Buurtvereniging Oudelandse Hoeve / Katspolder dhr. G. Heijnen Diepenbrockstraat 111 4536 GK TERNEUZEN 0115-619231 truger35@zeelandnet.nl N. Herwegh
16 Buurtvereniging Serlippens mw. I. Imanse Lorentzlaan 24 4532 KP TERNEUZEN 0115-615 524 buurtverenigingserlippens@hotmail.com N. Herwegh
17 Bewonersplatform Komt Voor Elkaar Triniteit dhr. H. Meertens Kastanjelaan 14 4537 TR TERNEUZEN 06-50668896 komtvoorelkaar1@gmail.com S.Strooband
18 Wijkvereniging Zuidpolder dhr. H.J. Mercé Mozarthof 21 4536 AT TERNEUZEN 06-54623733 hjmerce@zeelandnet.nl N. Herwegh
19 Wijkraad Zeldenrust dhr. M. van Asten Merwedelaan 9 4535 EV TERNEUZEN 06-42934945 mvanasten@zeelandnet.nl bertjan80@gmail.com N. Herwegh
20 StadsRaad Axel Opgeheven




N. Herwegh
21 Wijkraad Othene Opgeheven




N. Herwegh
22 Wijkraad Noordpolder Opgeheven




N. Herwegh
23 Wijkvereniging Oude Vaart Opgeheven




S. Strooband
24 Bewonerscommissie Lievenspolder Opgeheven




S. Strooband

Afbeelding 1