We laten u niet in de kou zitten

Een groot aantal buurthuizen en de bibliotheken in onze gemeente bieden u in de komende donkere, koude maanden wat extra warmte en gezelligheid. Zij verwelkomen u voor een kop koffie of thee, een gezellig praatje, of om een boekje te lezen met uw kind. Daarnaast hebben zij natuurlijk het reguliere activiteitenaanbod, waar u ook van harte welkom bent. Heeft u behoefte aan wat extra warmte, of zoekt u wat gezelligheid? Kom dan gerust langs!

Weten waar u terecht kunt? Klik dan hier.
 
Wethouder Laszlo van de Voorde (WMO): “Een warm, gastvrij buurthuis, een plek voor een gezellige ontmoeting, kopje koffie, leuke activiteit of even een luisterend oor. Binnen onze gemeente heten de buurthuizen en bibliotheken u op vele plekken welkom en in deze koude maanden net een beetje extra.”
 
Aan dit initiatief werken de buurthuizen, de Bibliotheek Zeeuws-Vlaanderen, Clavis en Woongoed, aan-z en gemeente Terneuzen mee. Heeft u een goed initiatief of wilt u aansluiten? Neem dan contact op met de gemeente Terneuzen.
 
We laten u niet in de kou zitten