Uitnodiging nieuwjaarsconcert 2024
Maandagavond 8 januari 2024 in het Scheldetheater in Terneuzen.
Wilt u erbij zijn? Graag aanmelden via www.terneuzen.nl/nieuwjaarsconcert
Maandagavond 8 januari 2024 in het Scheldetheater in Terneuzen.
Wilt u erbij zijn? Graag aanmelden via www.terneuzen.nl/nieuwjaarsconcert
In Terneuzen zijn drie ondergrondse parkeergarages: de Oostkolk, het Theaterplein en het Schuttershof. U kunt 24 uur per dag de garages in- en uitrijden. In de garage Oostkolk en Theaterplein moet u betalen van 09:00 tot 24:00 uur. In de garage Schuttershof moet 24 uur worden betaald. In de garages kan achteraf worden betaald.
Voor de parkeergarages kunt u een abonnement aanvragen. U kunt dan met een speciale pas de parkeergarage inrijden. Voor deze pas moet u € 50,00 borg betalen. U ontvangt uw borg retour bij inlevering van een onbeschadigde pas.
Het aanvragen van een abonnement kunt u online doen. Door in te loggen met DigiD kunt u het abonnement aanvragen en de leges betalen via iDeal. Wilt u uw abonnement verlengen? Houd uw oude pas dan bij de hand.
In 2023 kost een abonnement in de parkeergarage:
Jaarabonnement: € 804,00
Maandabonnement: € 67,00
Borg voor inrijpasje: € 50,00
De aanvraag, verlenging of wijziging van het abonnement voor een parkeergarage verwerken wij binnen twee werkdagen.
Bent u de originele abonnementspas verloren? Dan moet u dit melden bij de gemeente via het contactformulier. U moet dan een nieuwe abonnementspas aanschaffen. Het parkeerabonnement wordt overgezet.
Parkeergarage Oostkolk
De Blokken 21
4531 GN Terneuzen
Parkeergarage Schuttershof
Verlengde van Steenbergenlaan 29
4537 BB Terneuzen
Parkeergarage Theaterplein
Westkolkstraat 1
4531 AV Terneuzen
Heeft u nog vragen? Vul het contactformulier in of bel met 14 0115.